Valcer Dance Studio
Dance Studio Art School Projects Contact
Hírek
866 2020.09.22

Beiratkozás 2020/2021.

A Valcer Táncstúdió és Alapfokú Művészeti Iskola a 2020/2021-es tanévre szóló tavaszi felvételije a koronavírussal kapcsolatban kialakult helyzet miatt módosul.

A művészeti iskolába online lehet jelentkezni, amelyre 2020. augusztus 31-ig van lehetőség. Az intézmény augusztus 31-e után összesíti a jelentkezéseket, ezután felveszik a jelentkezőkkel a kapcsolatot.

  • Ovis tánc
  • Mazsorett
  • Standard- és latin-amerikai táncok
  • Showtánc és lányformáció
  • Jegyespárok oktatása

  • ONLINE JELENTKEZÉS ITT A 2020/2021-ES TANÉVRE.

    Kérdés esetén e-mailben (studio@valcer.hu), vagy telefonon (30/279-0722) szívesen állunk rendelkezésükre.

    Beiratkozás 2020-21.

    879 2020.09.19

    "D" OB és Klubközi Táncverseny 2020.

    2020.09.19. Kozármisleny


    D junior I. standard
    Fehér Erik -Terdik Tímea 2. hely.

    D junior II. standard
    Várbíró Dániel - Nagy Zsófia 2. hely.
    Örkényi Bátor Zétény - Lavicska Noémi 6. hely.

    D junior I. latin
    Fehér Erik -Terdik Tímea 1. hely. - Országos bajnokok

    D junior II. latin
    Kis Roland - Együd Luca 2. hely.

    Klubközi eredmények:

    Molnár Ákos - Kiss Beatrix
    C junior II. és ifjúsági standard 1-1. hely.
    B junior II. latin 2. hely.
    B ifjúsági latin 5. hely.

    Pilka Zoltán - Rezes Dorka
    C ifjúsági és C felnőtt latin 3-3. hely.

    Gratulálunk!

    878 2020.09.12

    E Országos Bajnokság 2020.

    2020.09.12. Mogyoród

    E Országos Bajnokság 2020.
    D junior I. standard
    Fehér Erik – Terdik Tímea 2. hely.

    D gyermek II. + junior I. latin
    Fehér Erik – Terdik Tímea 1. hely.

    D junior II. standard
    Örkényi Bátor Zétény - Lavicska Noémi 3. hely.

    D junior II. latin
    Kis Roland - Együd Luca 2. hely.

    C junior + ifjúsági standard
    Molnár Ákos (Nyíri Lajos TSE) – Kiss Beatrix (Valcer TS) 1.hely.

    C ifjúsági latin
    Pilka Zoltán - Rezes Dorka 2. hely.

    OB gyermek II. E standard
    Offra Bálint - Kótai Panni 4. hely.

    OB junior II. E latin
    Mihók Máté - Mezey Viktória 3. hely.

    OB Ifjúsági E Standard
    Kaló Tamás - Szalontay Noémi Éva 2. hely.

    B junior II. - ifjúsági latin
    Molnár Ákos (Nyíri Lajos TSE) – Kiss Beatrix (Valcer TS) 2-2. hely.

    Gratulálunk!

    877 2020.08.30

    XII. Hatvan Kupa 2020.

    2020.08.30. Hatvan

    XII. Hatvan Kupa 2020.
    Fehér Erik - Terdik Tímea
    D junior I. standard 1. hely.
    D junior I. latin 1. hely.
    D junior II. standard 2. hely.
    D junior II. latin 1. hely.

    Jakab Dominik - Korbeák Emília
    E junior I. standard 2. hely.
    E junior II. standard 3. hely.
    E junior II. latin 6. hely.

    Kis Roland - Együd Luca
    D junior II. latin 2. hely.
    D ifjúsági latin 2. hely.

    Molnár Ákos - Kiss Beatrix
    C junior II. standard 1. hely.
    C ifjúsági standard 1. hely.

    Offra Bálint - Kótai Panni
    E gyermek II. standard 2. hely.
    E gyermek II. latin 4. hely.
    E junior I. standard 5. hely.

    Pilka Zoltán - Rezes Dorka
    C ifjúsági latin 6. hely.
    C felnőtt latin 5. hely.

    Gratulálunk!