Valcer Táncstúdió
Táncstúdió Művészeti Iskola Projektek Kapcsolat
Hírek
671 2017.05.25

Balatonszemes tábori időpontok 2017.


I. turnus
július 21-27-ig
Gyerek "A-B"
Junior "C"
Szóló lányok
Szombati tánciskolások 4-7, 8 osztálytól
II. turnus
július 28 - augusztus 4-ig
Jacksonosok, Ifjúsági-, Felnőtt-, Senior Versenytáncosok
670 2017.05.25

Intenzív tánctábort tartunk
a gyermekcsoportokba járó táncosok és a szombati tánciskolások részére

Helyszín: Valcer Táncstúdió Debrecen, Monti ezredes u. 3. sz.

I. turnus
június 19-23.
(hétfőtől-péntekig)
II. turnus
június 26-30.
(hétfőtől-péntekig)

Napirend:
9:00 - 13:00 Táncórák

13:00 - 14:00 Ebéd

14:00 - 16:00 Szabadidős programok
kézműves foglalkozás, játék...

Egyéni próbalehetőségek
Hétköznap: 13:00 - 16:00 óráig

668 2017.05.16

WDSF PD European Championship Standard and European Cup Latin 2017.

2017.05.14. Debrecen
Rendező: Valcer Táncstúdió

Süttő Roland - Tombácz Anikó
WDSF PD European Cup Latin 4. hely.

Eredmények itt.

- Video: 2017 PD European-Cup Latin - Semi-Final
- Video: 2017 PD European-Cup - Final
- Video: 2017 PD European STD - The Semi-Final Reel
- Video: 2017 PD European STD - The Final Reel

Képek 1

-További hír az eseményről itt.
-http://www.worlddancesportevents.com EC-Standard
-http://www.worlddancesportevents.com EC-Latin

-Összefoglaló május 27-én a Sport1-en!

Kedves Táncosok, Szülők, Támogatók, Segítők, gratulálunk és nagyon szépen köszönjük mindenkinek, aki hozzájárult a rendezvény sikeres lebonyolításához!

667 2017.05.16

XVII. Mazsorett Magyar Bajnokság 2017.

Táncstúdiónk mazsorettjei 39 fő részvételével versenyeztek a hétvégén Kazincbarcikán megrendezett XVII. Mazsorett Magyar Bajnokságon.



Eredmények:
-Cadet bot solo Pallás Mónika 3.hely
-Cadet bot trió Pallás Mónika - Tóth Réka - Csörghe Réka 2. hely
-Junior bot solo Murguly Mira 6. Hely Czirjak Szonja 10. hely
-Junior bot trió Murguly Mira - Czirjak Szonja - Verdes Ágnes 6. hely
-Cadet bot mini 3. hely
-Junior flag mini 2. hely
-Junior mix mini 3. hely
-Junior bot mini 4. hely
-Junior mix team 3. hely
-Senior bot trió 2. hely
-Senior pom mini 2.hely
-Senior bot solo Gáspár Tekla 4. hely
-Senior bot solo Herczeg Mercédesz 5. hely
-Senior pom solo Takács Petra 4. hely
-Senior zászló csapat Arany minősítés

-MAGYAR BAJNOK : CADET POM MINI ÉS CADET MIX MINI
Koreográfusok, trénerek: Fekete-Erdei Melinda és Vass-Erdei Fruzsina.
Gratulálunk a csapatoknak, felkészítőknek, szülőknek!

Képek hamarosan