Valcer Táncstúdió
Táncstúdió Művészeti Iskola Projektek Kapcsolat
Hírek
997 2022.12.03

DanceNet Kupa 2022.

2022.12.03. Csömör
Eredmények:

Gyermek II E Standard:
Simon Ernő Félix - Szabó-Csécsi Viktória 1.hely.

Gyermek II E Latin:
Simon Ernő Félix - Szabó-Csécsi Viktória 5.hely.

Junior I E Standard:
Simon Ernő Félix - Szabó-Csécsi Viktória 2.hely.

Junior I E Latin:
Simon Ernő Félix - Szabó-Csécsi Viktória 5.hely.

Ifjúsági E Standard:
Verbói Zsombor - Tatár Flóra 1.hely.

Ifjúsági E Latin:
Verbói Zsombor - Tatár Flóra 5.hely.

Ifjúsági D Standard:
Lajos Bence Balázs - Kaszás Anikó Zsuzsanna 1.hely.
Várhalmi Barnabás - Várhalmi Borbála 2.hely.

Ifjúsági D Latin:
Lajos Bence Balázs - Kaszás Anikó Zsuzsanna 5.hely.

Ifjúsági C Standard:
Mihók Máté - Korbeák Emília 2.hely.
Orémusz Dániel - Magyar Zsanett 3.hely.
Jakab Dominik - Nagy Gertrúd Hanna 5.hely.

Ifjúsági C Latin:
Orémusz Dániel - Magyar Zsanett 4.hely.

Felnőtt E Standard:
Verbói Zsombor - Tatár Flóra 1.hely.

Felnőtt E Latin:
Verbói Zsombor - Tatár Flóra 5.hely.

Felnőtt D Standard:
Lajos Bence Balázs - Kaszás Anikó Zsuzsanna 1.hely.
Várhalmi Barnabás - Várhalmi Borbála 3.hely.

Felnőtt D Latin:
Lajos Bence Balázs - Kaszás Anikó Zsuzsanna 3.hely.

Felnőtt C Standard:
Mihók Máté - Korbeák Emília 2.hely.
Orémusz Dániel - Magyar Zsanett 5.hely.
Jakab Dominik - Nagy Gertrúd Hanna 6.hely.

Felnőtt C Latin:
Orémusz Dániel - Magyar Zsanett 5.hely.

Gratulálunk mindenkinek!

995 2022.12.02

Valceremónia 2022.

Valceremónia 2022.





2022. december 2. péntek 18:00 óra.
Debrecen, Kölcsey Központ, Nagyterem

Jegyek: 3500 Ft
Hamarosan a www.jegy.hu-n, vagy személyesen a Kölcsey Központ jegypénztárában.

998 2022.11.26

B-A-S, Senior Open Osztályos Országos Társastánc Bajnokság 2022.

2022.11.26. Békéscsaba
Eredmények:

OB Ifjúsági B Standard:
Várbíró Dániel - Nagy Zsófia 4.hely.

OB Ifjúsági B Latin:
Palásthy Nándor (Valcer TáncSport Egyesület)- Dienes Rozi (C&M Dance Studio TSE) 3.hely.

OB Felnőtt A Latin:
Pilka Zoltán - Kiss Beatrix 5.hely.

OB Felnőtt S Latin:
Gáspár Patrik - Szondi Fanni 1.hely.
Petrenkó Tamás (Valcer TSE) - Juhász Dóra (DanceStation TSE) 3.hely.
Budai Attila - Kecsedi Rebeka 4.hely.

OB Senior III Open Standard:
Molnár György (Valcer TSE) - Molnárné Varga Irén (Excellence TSE) 1.hely.
Kovács Károly (Excellence TSE) - Kovácsné Ember Katalin (Valcer TSE) 3.hely.

Gratulálunk mindenkinek!

996 2022.11.12

XVI. RexTerra Kupa 2022.

2022.11.12. Kiskunhalas.
Eredmények:

Gyermek II E Standard:
Simon Ernő Félix - Szabó-Csécsi Viktória 2.hely.
Geréb Lóránt - Tapolcai Kincső Judit 5.hely.

Gyermek II E Latin:
Simon Ernő Félix - Szabó-Csécsi Viktória 4.hely.
Geréb Lóránt - Tapolcai Kincső Judit 5.hely.

Junior I E Standard:
Simon Ernő Félix - Szabó-Csécsi Viktória 3.hely.
Geréb Lóránt - Tapolcai Kincső Judit 5.hely.

Junior I E Latin:
Geréb Lóránt - Tapolcai Kincső Judit 3.hely.

Ifjúsági E Standard:
Gyurkó Dávid - Bodrogközy Csenge 1.hely.
Verbói Zsombor - Tatár Flóra 3.hely.

Ifjúsági D Standard:
Lajos Bence Balázs - Kaszás Anikó Zsuzsanna 4.hely.
Várhalmi Barnabás - Várhalmi Borbála 5.hely.

Ifjúsági D Latin:
Gyurkó Dávid - Bodrogközy Csenge 5.hely.
Lajos Bence Balázs - Kaszás Anikó Zsuzsanna 6.hely.

Ranglista Felnőtt Latin:
Hidi Balázs (Valcer TSE) - Kis Violetta (Szilver TSE) 2.hely.
Gáspár Patrik - Szondi Fanni 4.hely.

Ranglista Senior Latin:
Kiss Mihály (Oktogon TCE) - Nagy Noémi (Valcer TSE) 2.hely.

Gratulálunk mindenkinek!