Valcer Táncstúdió
Táncstúdió Művészeti Iskola Projektek Kapcsolat
Hírek
941 2022.02.19

Kelet-Magyarország Területi Bajnokság eredmények

2022.02.19. Balmazújváros
Kelet-Magyarország Területi Bajnokság 2022.
Eredmények:
Szóló Junior E Latin:
Zsákai Rebeka Zsófia 1.hely.

Szóló Felnőtt Open Latin:
Szabó Dóra Zsófia 1.hely.

Junior I E Latin:
Offra Bálint - Kótai Panni 3.hely.

Junior I D Latin:
Gyurkó Krisztián - Tőzsér Médi 1.hely.

Junior II E Standard:
Örkényi Zalán Hunor - Justyák Petra 2 .hely.

Junior II E Latin:
Örkényi Zalán Hunor - Justyák Petra 2 .hely.

Junior II B Standard:
Fehér Erik - Terdik Tímea 3. hely.

Junior II B Latin:
Fehér Erik - Terdik Tímea 4. hely.

Ifjúsági E Standard:
Várhalmi Barnabás - Várhalmi Borbála 1. hely.
Gyurkó Dávid - Magyar Zsanett 2. hely.

Ifjúsági E Latin:
Lajos Bence Balázs - Kaszás Anikó Zsuzsanna 1. hely.
Várhalmi Barnabás - Várhalmi Borbála 2. hely.

Ifjúsági D Standard:
Jakab Dominik - Nagy Gertrúd Hanna 1. hely.
Juhász Máté Noel - Vágvölgyi Fanni 2. hely.
Kaló Tamás - Szalontay Noémi Éva 3. hely.

Ifjúsági D Latin:
Mihók Máté - Korbeák Emília 4. hely.

Ifjúsági C Standard:
Várbíró Dániel - Nagy Zsófia 1. hely.
Mihók Máté - Korbeák Emília 5. hely.
Örkényi Bátor Zétény - Marincsák Janka Luca 7. hely.

Ifjúsági C Latin:
Kis Roland - Együd Luca 1. hely.
Örkényi Bátor Zétény - Marincsák Janka Luca 6. hely.

Felnőtt D Standard:
Tóth Zoltán - Dernei Titanilla Xénia 1. hely.
Nagy Kristóf - Balog Zsanett 3. hely.

Felnőtt D Latin:
Nagy Kristóf - Balog Zsanett 2. hely.

Felnőtt B Latin:
Kurtyán Miklós - Nagy Kitti dr. 1. hely.
Ossik Béla - Müller Panna Petra 4. hely.

Felnőtt A Latin:
Pilka Zoltán - Kiss Beatrix 2. hely.

Felnőtt S Latin:
Gáspár Patrik - Szondi Fanni 1. hely.
Petrenkó Tamás(Valcer TSE) - Juhász Dóra (DanceStation TSE) 2. hely.

Senior III Open Standard:
Molnár György - Molnárné Varga Irén 1. hely.
Kovács Károly (EXCELLENCE TSE) - Kovácsné Ember Katalin (Valcer TSE) 2. hely.

Mindenkinek gratulálunk!

Napi újság cikk

Képek