Valcer Táncstúdió
Táncstúdió Művészeti Iskola Projektek Kapcsolat
Hírek
94 2008.06.02

Valcer Eredmények

IDSF Latin-amerikai Táncok Formációs Európa-bajnoksága
Essen 2008. május 10.

Helyezés Csapat Nemzet
1. Grün-Gold-Club Bremen Németország
2. Klaipeda University Zuvedra A Litvánia
3. TSG Bremerhaven Németország
4. Vera Tyumen Oroszország
5. Kaipeda University Zuvedra B Litvánia
6. HSV Zwölfaxing Ausztria
7. MARA Minsk Belorusszia
9. Botafogo Táncegyüttes /Budapest Magyarország
10.- 13. Valcer TS /Debrecen Magyarország

Képek az európa-bajnokságról

A Formációs Világbajnokság helye és ideje:
Wiener Neustadt - Bécsújhely (Ausztria)
2008. november 29.

Formációs Táncok Magyar Bajnoksága
Miskolc 2008. április 12.

Latin-Mix Magyar Bajnokság

Helyezés A Csoport neve A koreográfia címe Koreográfus,tréner
1. Botafogó Táncegyüttes "A" csapat - Budapest Carmen Koreográfus és tréner: Dalotti Tibor Asszisztensek: Horváth Zoltán, Krizsa Mária
2. Valcer Táncstúdió - Debrecen Jackson-mix Bíró Csaba, Havas Márta és Terdik-Tasi Tímea
3. Gála Társastáncklub Egyesület - Zalaegerszeg Happy Feet Koreográfus és edző: Kuzma Péter Salamonné Kuzma Renáta, Babos Sándorné

Társasági Táncok Junior Standard

Helyezés A Csoport neve A koreográfia címe Koreográfus,tréner
1. Valcer Táncstúdió - Debrecen Varázsló tanoncok keringője Bíró Csaba, Havas Márta
2. Lazúr KTSE - Miskolc Charlie Tóth Mónika, Zsámboki Marcell

Társasági Táncok Felnőtt Latin Kategória

Helyezés A Csoport neve A koreográfia címe Koreográfus,tréner
1. Botafogó "B" Táncegyüttes - Budapest Bolero Latino Koreográfus és tréner: Dalotti Tibor
2. Savaria TSE Ifjúsági csoport - Szombathely Ice Age (Jégkorszak) Horváthné Berta Ágota, Markus Sónyi és Kaiser Gyula
3. Lazúr KTSE - Miskolc Carramba Szabó Emőke, Zsámboki Marcell
4. TEN Dance - Miskolc Freedom! Koreográfus: Simonné Pala Erika, Tréner: Fitori Adrienn és Farkasné Licsák Orsolya
5. Valcer Táncstúdió - Debrecen Rock az óra körül Bíró Csaba, Terdik-Tasi Tímea
6. Gála Társastáncklub Egyesület - Zalaegerszeg Vogue Koreográfus és edző: Kuzma Péter, Salamonné Kuzma Renáta, Babos Sándorné
7. Bonita Sporttánc Egyesület - Veszprém Shake Lunk Gabriella, Zsoldos Géza

Fotók a versenyről

« Előző hírKövetkező hír »