Valcer Táncstúdió
Táncstúdió Művészeti Iskola Projektek Kapcsolat
Hírek
925 2021.11.06

XVI. Fekete Sas Kupa 2021.

2021.11.06. Hódmezővásárhely
XVI. Fekete Sas Kupa 2021. Eredmények:
Junior I E Standard
Örkényi Zalán Hunor - Justyák Petra 1. hely.

Junior I E Latin
Örkényi Zalán Hunor - Justyák Petra 5. hely.

Junior I D Standard
Gyurkó Krisztián - Tőzsér Médi 1. hely.

Junior I D Latin
Gyurkó Krisztián - Tőzsér Médi 6. hely.

Junior II E Standard
Örkényi Zalán Hunor - Justyák Petra 3. hely.

Junior II E Latin
Örkényi Zalán Hunor - Justyák Petra 4. hely.

Junior II D Latin
Mihók Máté - Korbeák Emília 3. hely.

Junior II C Standard
Várbíró Dániel - Nagy Zsófia 1. hely.
Mihók Máté - Korbeák Emília 3. hely.

Junior II C Latin
Kis Roland - Együd Luca 4. hely.

Junior II C Latin
Lajos Bence Balázs - Kaszás Anikó Zsuzsanna 1. hely.
Várhalmi Barnabás - Várhalmi Borbála 2. hely.
Gyurkó Dávid - Magyar Zsanett 3. hely.

Ifjúsági E Standard
Lajos Bence Balázs - Kaszás Anikó Zsuzsanna 1. hely.
Várhalmi Barnabás - Várhalmi Borbála 2. hely.
Gyurkó Dávid - Magyar Zsanett 3. hely.

Ifjúsági E Latin
Lajos Bence Balázs - Kaszás Anikó Zsuzsanna 2. hely.
Juhász Máté Noel - Vágvölgyi Fanni 3. hely.
Várhalmi Barnabás - Várhalmi Borbála 5. hely.

Ifjúsági D Standard
Örkényi Bátor Zétény - Marincsák Janka Luca 1. hely.
Nagy Kristóf - Balog Zsanett 2. hely.
Kaló Tamás - Szalontay Noémi Éva 3. hely.

Ifjúsági D Latin
Mihók Máté - Korbeák Emília 6. hely.

Ifjúsági C Standard
Várbíró Dániel - Nagy Zsófia 3. hely.
Mihók Máté - Korbeák Emília 7. hely.

Junior II C Latin
Kis Roland - Együd Luca 4. hely.

Ifjúsági B Latin
Pilka Zoltán - Kiss Beatrix 1. hely.

Felnőtt E Standard
Lajos Bence Balázs - Kaszás Anikó Zsuzsanna 1. hely.
Várhalmi Barnabás - Várhalmi Borbála 2. hely.

Felnőtt E Latin
Lajos Bence Balázs - Kaszás Anikó Zsuzsanna 3. hely.
Juhász Máté Noel - Vágvölgyi Fanni 4. hely.
Várhalmi Barnabás - Várhalmi Borbála 5. hely.

Felnőtt D Standard
Örkényi Bátor Zétény - Marincsák Janka Luca 1. hely.
Nagy Kristóf - Balog Zsanett 2. hely.
Kaló Tamás - Szalontay Noémi Éva 3. hely.
Juhász Máté Noel - Vágvölgyi Fanni 4. hely.

Felnőtt D Latin
Nagy Kristóf - Balog Zsanett 5. hely.
Kaló Tamás - Szalontay Noémi Éva 6. hely.

Felnőtt B Latin
Pilka Zoltán - Kiss Beatrix 4. hely.

Gratulálunk!