Valcer Táncstúdió
Táncstúdió Művészeti Iskola Projektek Kapcsolat
Hírek
887 2021.03.06

Kelet-Magyarország Területi Bajnokság 2021.

2021.03.06. Kunszentmárton

A Valcer Táncsport Egyesület táncosai részt vettek a Kelet-Magyarország Területi Bajnokságon, amely az előírásoknak megfelelően zárt kapukkal lett megrendezve.
Kelet-Magyarország Területi Bajnokság 2021.
Eredmények:
Junior I E STT
Gyurkó Krisztián - Tőzsér Médi 2. hely.

Junior I E LAT
Gyurkó Krisztián - Tőzsér Médi 6. hely.
Offra Bálint - Kótai Panni 7. hely.

Junior I C STT
Fehér Erik - Terdik Tímea 1 .hely.

Junior I C LAT
Fehér Erik - Terdik Tímea 1. hely.

Junior II E STT
Verbói Zsombor - Orosz Blanka 4. hely.

Junior II E LAT
Verbói Zsombor - Orosz Blanka 4. hely.

Junior II D STT
Várbíró Dániel - Nagy Zsófia 1. hely.
Mihók Máté - Mezey Viktória 5. hely.

Junior II D LAT
Várbíró Dániel - Nagy Zsófia 3. hely.
Mihók Máté - Mezey Viktória 4. hely.
Jakab Dominik - Lavicska Noémi 6. hely.

Junior II C LAT
Kis Roland - Együd Luca 1 .hely.

Ifjúsági E STT
Juhász Máté Noel - Vágvölgyi Fanni 1 .hely.
Kaló Tamás - Szalontay Noémi Éva 2. hely.
Várhalmi Barnabás - Várhalmi Borbála 4. hely.
Lajos Bence Balázs - Kaszás Anikó Zsuzsanna 5. hely.
Gyurkó Dávid - Magyar Zsanett 6. hely.

Ifjúsági E LAT
Gyurkó Dávid - Magyar Zsanett 3. hely.
Juhász Máté Noel - Vágvölgyi Fanni 4. hely.
Kaló Tamás - Szalontay Noémi Éva 5. hely.
Lajos Bence Balázs - Kaszás Anikó Zsuzsanna 6. hely.

Ifjúsági D STT
Örkényi Bátor Zétény - Marincsák Janka Luca 3. hely.

Ifjúsági D LAT
Pala Martin - Marsai Nóra Ibolya 3. hely.
Nagy Kristóf (Valcer TSE) - Posta Dorottya (Lesz Dance TSE) 5. hely.
Örkényi Bátor Zétény - Marincsák Janka Luca 6. hely.

Ifjúsági C LAT
Pilka Zoltán - Rezes Dorka 1 .hely.

Ifjúsági B LAT
Molnár Ákos (Nyíri Lajos TSE)- Kiss Beatrix (Valcer TSE) 1. hely.
Palásthy Nándor (Valcer TSE) - Gáspár Gréta (Dance Universe TSE) 3. hely.

Felnőtt E STT
Tóth Zoltán - Dernei Titanilla Xénia 1. hely.

Felnőtt D LAT
Katona Szabolcs - Skultéti Ágnes 1. hely.

Felnőtt A LAT
Keresztes László - Bartha Lilla 6. hely.

Felnőtt S LAT
Hidi Balázs - Kis Violetta 1. hely.
Gáspár Patrik - Szondi Fanni 4. hely.
Matyi Máté - Kecsedi Rebeka 6. hely.

Gratulálunk!