Valcer Táncstúdió
Táncstúdió Művészeti Iskola Projektek Kapcsolat
Hírek
692 2017.10.17

9. Danza Kupa

2017.10.15. Újpest

Kovács Dávid - Kiss Beatrix
Junior I C Standard 1. hely.
Junior I C Latin 1. hely.
Junior II C Standard 2. hely.

Szabó Tamás Áron - Karasi Zoé Hanga
Junior II D Standard 2. hely.
Junior II - Ifjúsági E Latin 4. hely.

Loncsák Dániel - Kecsedi Rebeka
Felnőtt C Latin 2. hely.

Tóth Zoltán - Kovács Vivien
Felnőtt C Latin 5. hely.

Gratulálunk!

691 2017.10.14

XI FORMA kupa

2017.10.14. Algyő

Matyi Máté - Mező Iris
Felnőtt B Standard 4. hely.

Loncsák Dániel - Kecsedi Rebeka
Felnőtt C Latin 1. hely.

Tóth Zoltán - Kovács Vivien
Felnőtt C Latin 4. hely.

Dudás Barnabás - Szilágyi Dóra
OB Junior II D Standard 4. hely.

Gratulálunk!

690 2017.10.10

II. C&M KUPA

2017.10.08. Siófok

Kovács Dávid - Kiss Beatrix
Junior I C Standard 1. hely.
Junior I C Latin 4. hely.
Junior II C Standard 1. hely.
Junior II C Latin 3. hely.

Gratulálunk!

689 2017.10.10

Hajdú Kupa 2017.

2017.10.07. Hajdúböszörmény

Marjanovic Petra (Szilver TSE) - Fazekas Fanni (Valcer TS)
RL Felnőtt Standard 4. hely.

Kovács Károly - Kovácsné Ember Katalin
RL Senior Tíztánc 4. hely.
Senior II C Standard 2. hely.

Kovács Dávid - Kiss Beatrix
Junior I C Standard 2. hely.
Junior I C Latin 4. hely.
Junior II C Standard 2. hely.
Junior II C Latin 5. hely.

Csontos Bence - Németh Lilla
Junior II E Standard 3. hely.
Junior II E Latin 2. hely.
Ifjúsági E Standard 3. hely.
Ifjúsági E Latin 3. hely.

Pilka Zoltán - Terdik Réka
Junior II E Standard 5. hely.
Junior II E Latin 1. hely.
Ifjúsági E Latin 1. hely.

Szabó Tamás Áron - Karasi Zoé Hanga
Junior II E Latin 3. hely.
Ifjúsági E Latin 2. hely.

Dudás Barnabás - Szilágyi Dóra
Junior II D Standard 3. hely.
Junior II D Latin 6. hely.
Ifjúsági D Standard 4. hely.
Ifjúsági D Latin 3. hely.

Kunkli Kadosa - Balog Zsanett
Ifjúsági E Standard 4. hely.
Ifjúsági D Latin 4. hely.
Felnőtt E Standard 2. hely.
Felnőtt D Latin 3. hely.

Rózsa Patrik Sándor - Bistey Beáta
Ifjúsági B Standard 4. hely.
Ifjúsági B Latin 2. hely.
Ifjúsági B Standard 5. hely.

Janovics Róbert - Babka Beáta
Felnőtt E Standard 3. hely.
Felnőtt E Latin 3. hely.

Tóth Viktor Donát - Forgács Dorina
Felnőtt E Latin 1. hely.

Loncsák Dániel - Kecsedi Rebeka
Felnőtt C Latin 1. hely.

Tóth Zoltán - Kovács Vivien
Felnőtt C Latin 2. hely.

Szabó Noel Marcell - Mártha Mercédesz Laura
Felnőtt B Latin 1. hely.

Gratulálunk!